Taštičková matrace EREBU

  • Taštičková matrace EREBU

Taštičková matrace EREBUCena : 5 509 Kč

PRODEJ POZASTAVEN
NYNÍ NELZE PRODUKT KOUPIT

Taštičková matrace EREBU - Popis

Taštičková matrace EREBU je oboustranná tvrdá taštičková matrace. Taštičková matrace EREBU má jádro tvořeno pružinami (taštičkový typ, bezzónová), které jsou obložené na letní straně deskou z koňských žíní, které zabraňují rozvoji bakterií a alergenů a bavlnou, která zajišťuje adekvátní větrání v létě. Na zimní straně je obloženo kokosovou deskou o tloušťce 2 cm a ovčí vlnou, která má protirevmatické vlastnosti. Taštičkové jádro významně omezuje tzv. "efekt vln", ke kterému dochází u bonnelových matrací. Hustota činí 260 pružin/m2. 

Kokos
je přírodní surovina pocházející ze skořápky kokosového ořechu. Má skvělé teplené vlastnosti a zaručuje správnou cirkulaci vzduchu uvnitř matrace. Díky přírodní struktuře je kokosové vlákno lehké a vzdušné a má protialergické vlastnosti. Vyznačuje se vysokou pružnosti. Pohlcuje produkovaný pot a vlhkost z okolního prostředí. Použitím kokosových destiček dochází ke zpevnění matrace.

Standardně dodáváme v potahu léto/zima vyrobený z žakárové látky, prošívaný na jedné straně bavlnou, na druhé straně ovčí vlnou. Potah nelze sundat a vyprat.
Je možné si ale vybrat matraci s potahem Jersey, který je vatovaný a prošívaný, je sundavací a pratelný do 60°C. Obě pleteniny mají Certifikát Öko-Tex 100.

Matrace je tvrdá - stupeň č. 8 (z 1 - 10).

DÉLKA - zvolte Váš výběr
POTAH - zvolte Váš výběr cm
ŠÍŘKA - zvolte Váš výběr
DODACÍ LHŮTA 2 - 4
TVRDOST tvrdá
VÝŠKA 17,5