Pohovka SONIA trojsed rozkládací - kůže

  • Pohovka SONIA trojsed rozkládací - kůže

Pohovka SONIA trojsed rozkládací - kůžeCena : 25 592 Kč

PRODEJ POZASTAVEN
NYNÍ NELZE PRODUKT KOUPIT

Pohovka SONIA trojsed rozkládací - kůže - Popis

Pohovka SONIA trojsed se vám určitě bude líbit. Pohovka je potažená pravou kůží. Konstrukci této pohovky tvoří dřevěný rám z dubového masívu, který je zdobený řezbou (jedná se o ruční práci). Uvnitř sedací části se nacházejí bonellové pružiny. 
Pohovka je rozkládací.
Foto ilustrační.

Vybrat si můžete z několika barevných provedení dřeva a potahu.

Barevné provedení u kůže s číslem 42 a 43 jsou barvy tónované - tzn., že barva přechází do různých odstínů. Vzorek proto nemusí přesně odpovídat skutečnosti ( na barvy a na materiál kůži se nevztahuje reklamace).

Kůže je přírodní materiál, který má zvláštní barvu a strukturu. Kůže se užíváním roztahuje a zvláčňuje. Během používání se na kůži vytvářejí záhyby a vrásky.Sedací kožené soupravy je nutné používat střídavě po celé ploše sedáků, aby se předešlo rozdílům ve vzhledu. Kůže používáním a konzervováním dostává lesk. Viditelné stopy používání jako např. záhyby a intenzivnější lesk na místech více používaných dodávají sedací soupravě podle znalců jedinečný půvab a oživení. Vzhled kůže se liší v různých místech jednoho kusu. Proto po důkladné prohlídce sedací soupravy najdeme místa více a méně hladší. To je znakem přírodního a neopakovatelného materiálu – kůže.

Zásady pro používání kožených sedacích souprav

 

  • Chraňte kůži před přímým slunečním zářením, aby neztratila svůj původní barevný odstín.
  • Sedací soupravu je nutné umístit  dál od tepelných zdrojů, nejméně 30 cm. Nikdy nesušte kůži fénem na vlasy a nepoužívejte krém na bory.
  • Červené víno, černá káva, alkohol, organická a anorganická rozpouštědla a žíraviny zanechávají na kůži skvrny.
  • Sedací soupravu zlehka utřete bavlněným hadříkem navlhčeným čistou vodou.
  • Kůži ošetřujte impregnací. Zachováte tím měkkost a atraktivní vzhled sedací soupravy. Používejte čistící prostředky, určené na kůži. 

 

DODACÍ LHŮTA 4 - 5
DODÁVÁNO vcelku
HLOUBKA 90
MATERIÁL kůže/dřevo
ŠÍŘKA 195
VÝŠKA 100