Konferenční stolky z lamina na splátky

Můj nákup: 0 Kč
 
 

Konferenční stolky z lamina


112ks 1 2 3 4 5 6 7 8

Konferenční stolek OSTIN 110
Zapamatovat Zvětšit obrázek
1 348 Kč
Konferenční stolek OSTIN patří do kolekce OSTIN, která je určená jak do obývacího pokoje tak do ložnice. Vytvoří vám moderní a stylové bydlení. Stůl je vyroben z lamina v barvě dub sonoma. Je moderní a působí stylovým dojmem. Konferenční stolek OSTI
Rozkládací konferenční stolek Moka MK10
Zapamatovat Zvětšit obrázek
4 160 Kč
Rozkládací konferenční stolek Moka MK10 patří do kolekce nábytku Moka, který vyniká moderním designem a kvalitním provedením. Přední čela jsou vyrobené z MDF o síle 22 mm. Ze silnějšího lamina, o síle 32 mm, jsou vyrobené spodní nosné desky. Jejich síla d
Konferenční stolek CUBIC - dub sonoma - VÝPRODEJ
Zapamatovat Zvětšit obrázek
2 554 Kč
Konferenční stolek CUBIC je velmi atraktivní stolek, který je vyrobený v elegantním stylu. Je vhodný především do moderně zařízeného bytu. Konferenční stolek má horní desku z tvrzeného skla, která je položená na pochromovaných kovových nožkách. Jeho spodn
Konferenční stolek 120 SALMA
Zapamatovat Zvětšit obrázek
3 242 Kč
Konferenční stolek  z kolekce SALMA je vyrobený  z lamina v barvě třešeň. Nohy jsou ze  dřeva. Stůl má navíc odkládací poličku na časopisy nebo ovladače. Konferenční stolek je  v klasickém stylu  a působí velmi  elegantním dojmem.
Konferenční stolek WHITE WH10 - VÝPRODEJ
Zapamatovat Zvětšit obrázek
984 Kč
Konferenční stolek WHITE WH10 patří do kolekce WHITE,  která je charakteristická svým stylovým provedením. Patří k řadě velmi moderního nábytku. Moderní systém WHITE je vhodný nejen pro vybavení obývacího pokoje nebo jídelny. Dvířka jsou vyrobena z MDF v
SANTI konferenční stolek 120
Zapamatovat Zvětšit obrázek
2 937 Kč
Konferenční stolek z kolekce SANTI je vyrobený z lamina v barvě bílá lesk. Stůl je velmi elegantní a stylový. Obsahuje spodní odkládací poličku. Je vhodný především do moderně zařízeného bydlení.


Odkládací stolek Valencia C
Zapamatovat Zvětšit obrázek
2 456 Kč
Odkládací stolek stolek Valenica C je v moderním designu. Stolek má horní a odkládací část s dýhované MDF desky, kostra je z dřeva. Stolek je v kombinaci dvou barev bílé a šedé. Stolek je vhodný do obývacího pokoje, předsíně nebo pracovny.
Konferenční stolek Valencia B
Zapamatovat Zvětšit obrázek
4 704 Kč
Konferenční stolek Valenica B je v moderním designu. Stolek má horní a odkládací část s dýhované MDF desky, kostra je z dřeva. Stolek je v kombinaci dvou barev bílé a šedé. Konferenční stolek je vhodný především do obývacího pokoje.
Konferenční stolek Mio - šedá
Zapamatovat Zvětšit obrázek
2 248 Kč
Moderní konferenční stolek Mio je jednoduchý a přitom elegantní. Stolek je vyrobený z MDF desky v šedé barvě. Konferenční stolek je vhodný do obývacího pokoje nebo předsíně.
Konferenční stolek Mio - dub sonoma
Zapamatovat Zvětšit obrázek
2 248 Kč
Moderní konferenční stolek Mio je jednoduchý a přitom elegantní. Stolek je vyrobený z MDF desky v barvě dub sonoma. Konferenční stolek je vhodný do obývacího pokoje nebo předsíně.
Konferenční stolek Arwena
Zapamatovat Zvětšit obrázek
7 422 Kč
Konferenční stolek Arwena má jednoduchý a elegantní vzhled. Noha stolu je z MDF desky a horní deska je v kombinaci dvou materiálu z MDF desky a tvrzeného skla.
Konferenční stolek Alta II. - dub
Zapamatovat Zvětšit obrázek
2 389 Kč
Konferenční stolek Alta II. je designovým kouskem do Vašeho obývacího pokoje nebo předsíně. Tento konferenční stolek  je v  retro stylu a můžete ho využít i jako odkládací stolek. Stolek má horní desku z dýhované MDF desky v barvě dub a noha stolu


Konferenční stolek Alta II. - tmavý ořech
Zapamatovat Zvětšit obrázek
2 389 Kč
Konferenční stolek Alta II.   je designovým kouskem do Vašeho obývacího pokoje nebo předsíně. Tento konferenční stolek spadá do retro stylu a můžete ho využít i jako odkládací stolek.   Stolek má horní desku z dýhované MDF desky v barvě tmavý ořech
Konferenční stolek Alta
Zapamatovat Zvětšit obrázek
4 460 Kč
Konferenční stolek Alta je designovým kouskem do Vašeho obývacího pokoje. Tento konferenční stolek spadá do retro stylu. Stolek má horní desku z dýhované MDF desky v barvě tmavý ořech a noha stolu je v černé barvě z kovu.
Konferenční stolek Riva
Zapamatovat Zvětšit obrázek
3 387 Kč
Konferenční stolek Riva je v moderním stylu. Stolek Riva má horní desku z MDF a kostra je v kombinaci dvou materiálu MDF desky a oceli. Celý konferenční stolek je v bílé lakované barvě.

112ks 1 2 3 4 5 6 7 8


Nábytek


TOP


Reklama

Obchodní rejsřík firem

Top kategorie


ReklamaE-SHOP | OBCHOD - Konferenční stolky z lamina na splátky
nyní prohlížíte e-shop, obchod Konferenční stolky z lamina na splátky. Pokud jste nenašli zboží, které hledáte nezoufejte. Vyzkoušejte najít výrobek v jiné kategorii obchodu Nábytek.